EVEN Medya | Creative Ajans - HİZMETLERİMİZ
0312 985 03 17 | iletisim@evenmedya.com Kurumsal, hızlı ve profesyonel çözümler
MARKA YÖNETİMİ

width=
Müşterimizin yol arkadaşı olarak bizler, insana dokunabilen markalar üretmeyi amaçlıyoruz. Markanıza ve sektörünüze uygun iletişim çözümleriyle akılda kalıcılığınızı artırıyor, keyifli tasarımlar üretiyoruz.

WEB TASARIM

width=
Sitenizi, alan adını doldurmak için yapılan tasarımlardan öteye taşıyoruz. Güncel tutmaya gayret ediyor, interaktif bir iletişim aracı olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarındaki etkileşimin artmasına yardımcı oluyoruz.

GRAFİK ÇÖZÜMLERİ

width=
Standart tasarımların dışına çıkan kreatif ve akılcı çözümleri birlikte üretelim. Müşteri odaklı tasarımlarla pazar payınızı büyütelim. Amacımız, göze hitap eden tasarımlarlarla birlikte şirketinizin ticari başarısına katkıda bulunmak.

SOSYAL MEDYA

width=
Dördüncü kuvvet medyadan sonra toplumdaki ağırlığı tartışılmaz olan sosyal medyada markanızın aktif rol alması için stratejiler üretiyor, insanların markanızla olan ilişkisini güçlendiyoruz.

SEO DANIŞMANLIĞI

width=
Web sitenizin Google uyumlu olması için sitenizi revize edip, 'script'inizi responsible hale getiriyor ve linklerinizin arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

width=
Dijital dünyaya tam anlamıyla entegre olabilmeniz için Android ve Apple uyumlu tasarımlar üretip, markanızın görünürlüğünü artırmakla kalmayıp, hedef kitlenize keyifli tasarımlar sunuyoruz.